بلک لایت

تشخیص اسکناس تقلبی و اصل بویسله بلک لایت :

با گسترش امکانات و پیشرفت تکنولوژی، افراد سودجو به راحتی پول تقلبی چاپ میکنند. تنها راه شناسایی پول های تقلبی از اصل دانستن فاکتورهای امنیتی آن پول است. یکی از فاکتور های امنیتی، نقوش نامرئی هستند. شما برای دیدن این نقوش نامرئی نیاز به لامپ های بلک لایت دارید. چراغ تست اسکناس با لامپ بلک لایت 4 وات و حجم کوچک همراه با گارانتی، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بدون اشغال فضای زیادی از محیط کارتان پول های اصیل را تشخیص دهید.

 

میز سوآرز (بلک لایت) چیست :

میز سوارز واژه ای است که این روزها در بین برگزار کنندگان جشن و تشریفات مراسم بسیار به گوش می رسد. شاید برای شما هم سوال شده باشد که میز سوارز چیست و چرا بسیاری اصرار به اجاره میز سوارز برای مهمانی های خود را دارند؟

میز سوارز نوعی میز پایه بلند از جنس فایبر گلاس و یا پلاستیک سبک است که با نور های ال ای دی در شب می درخشد. میز سوارز عموما پایه بلند است و برای صرف نوشیدنی و پذیرایی های مختصر در طی مراسم از آن استفاده می شود. معمولا در مهمانی ها تعداد 5 تا 7 نفر دور هر میز حلقه می زنند و به گپ و گفت مشغول می شوند. چراغ های ال ای دی تعبیه شده درون میز سوارز در چند طیف رنگی هستند و دارای چندین برنامه نورپردازی هستند.

 

 

طریقه استفاده از رنگ های بلک لایت:

رنگ بلک (رنگ black light) یا رنگ نئون زیر نور لامپ بلک لایت بسیار پرنگ تر میباشد این نوع رنگ مخصوص جشن های

تولد میباشد جهت تزئین جشن های عروسی ، تولد و …. رنگ صورت black light بر روی صورت استفاده نمایید

رنگ بلک با شستشو از بین خواهد رفت.

 

شبرنگ چیست و چه کاربردی دارد:

 

شبرنگ نوعی ماده مخصوص  براق و نورانی است.

شبرنگ حاوی ماده فلورسئین و فسفر است که باعث می شود تا در تاریکی نور ساطع کرده و بدرخشد.

از شبرنگ استفاده های بسیاری در زمینه های مختلف می شود. امروزه شبرنگ ها در رنگها و طرح ها و کیفیت های مختلف تولید می شوند و در ساخت تابلوهای تبلیغاتی ، علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده و پلاک وسایل نقلیه استفاده بسیاری دارند.

در برخی موارد با بکار بردن چسب شبرنگ در لباس ماموران انتظامی ، راهداریو کارگران شهرداری امنیت جانی آنان را در هنگام کار در شب بالا می برند و با درخشش لباس این افراد حتی در تاریکی مطلق رانندگان متوجه حضور آنان شده و از بسیاری از خطرات احتمالی جلوگیری می نماید. گروه هیربد بلک لایت بزرگترین واردکننده محصولات بلک لایت و شب نما در ایران میباشد.

 

تماس با مدیریت