اجاره سیستم صوتی

پردازنده تلویزیون چیست ؟ و چه کاری انجام میدهد:

شرکت های سازنده تلویزیون در تولیدات خود از ویژگی های متمایزی استفاده می کنند که با قرار دادن این ویژگی های منحصر به فرد، سعی در انحصار بازار فروش و جذب مخاطب دارند. یکی دیگر از اهداف این شرکت های تولیدی، ارائه ویژگی های منحصر به فرد برای ارتقای کارایی محصول است، به گونه ای که بیشترین تاثیر را روی محصول به صورت کلی بگذارد.  از نام آشناترین شرکت های تولید کننده تلویزیون، شرکت ال جی و شرکت سامسونگ هستند که رقابت نزدیکی از لحاظ کیفیت محصول و جذب مخاطب با هم دارند. یکی از ویژگی هایی که در تلویزیون نقش فوق العاده ای را ایفا می کند پردازنده تصویر است که ما در این نوشته به آن می پردازیم:

لذت ، شور و هیجان با پردازنده های قدرتمند

با انتخاب یک تلویزیون با پردازنده قوی ، فیلم ها ی اکشن و بازی ها و… تماشا کنید و از تماشای صحنه های سریع و شفاف لذت ببرید. پردازنده در یک تلویزیون درست همانند آنچه در یک کامپیوتر وجود دارد عمل کرده و به عنوان مغز تلویزیون تلقی می شود. فیلم ها دارای فریم های سریع هستند و پردازنده همیشه در هنگام نمایش تصویر درگیر نمایش این فریم های سریع فیلم هاست.

 

 

تجهیزات کنفرانس شامل چه اقلامی است و کاربرد های آن :

1- منبع تغذیه  –  2 –  کنسول ریاست  –  3 – کنسول شرکت کننده  –  4 – میکروفن خرطومی

5 – کابل و جک  – 6 – سیستم صوتی سالن جلسات – 7 – پاور میکسر – 8 – بلندگو

9 – کابل بلندگو – 10 – کابل میکروفون – 11 – جک نصبی و سرکابلی – 12 – رک فلزی و……

فواید استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری یک سالن همایش، سالن کنفرانس و یا اتاق جلسات بسیار زیاد است که شاید بهبود کیفیت جلسات از مهم آن‌ها باشد. در این زمینه می‌توانید از ما مشورت بگیرید شما اگر به دنبال برگزاری جلساتی هستید که در آن وقت به صورت بهینه استفاده شود، باید تمامی پیش نیاز های لازم در این زمینه را رعایت کنید که مهم ترین آن استفاده از تجهیزاتی به روزی است که در این زمینه وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کنید. تجهیزاتی که بتوانید هزینه، مصرف انرژی و نیروی انسانی را برای شما کاهش دهد.

تجهیزات پیشرفته سالن کنفرانس و سالن همایش را بشناسید

از مهم ترین تجهیزات پیشرفته ای که در تجهیز سالن و کنفرانس وجود دارند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید، تجهیزات صوتی پیشرفته مانند پخش کننده صدا و میکروفن است که جزو مهم ترین تجهیزات درون اتاق محسوب می شود. همچنین تجهیزات تصویری مانند ویدئو کنفرانس و ویدئو پرژکتور هم در این زمینه بسیار کابردی هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید. بهتر است سالن کنفرانس یا محلی که برای این کار انتخاب می کنید، بتواند تمامی این وسایل را در خود جای دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه مووینگ چیست :

اگر در مراسم های عروسی، کنسرت ها و دیگر مراسمات این چنینی توجه شما به نورپردازی های جذاب جلب شده باشد مطمعننا اسم مووینگ به گوش شما خورده است. این نورپردازی ها و یا رقص نورها با استفاده از وسیله ای بنام مووینگ انجام می شود.این دستگاه ها قابلیت اجرای نورپردازی در حالت ها و شکل های مختلفی دارند که هر یک جلوه و زیبایی خاصی به آن فضا می دهد و بسیاری از آنها دارای قابلیت متحرک بودن و ثابت بودن را دارند. همچنین شما می توانید از آن ها در محیط های داخلی و خارجی طبق نیاز خود استفاده کنید.الان که  متوجه شدید مووینگ چیست باید بگوییم که  این دستگاه های رقص نور در شکل ها و نوع های مختلف در دسترس می باشد .

انواع دستگاه مووینگ جزو حرفه ای ترین ادوات نورپردازی محسوب می شوند. این دستگاه ها در اندازه و قدرت های مختلف و در دو دسته ی کلی مووینگ بیم (beam) یا مووینگ وش (wash) شناخته میشوند که دسته ی مووینگ بیم، نوری متمرکز یا دارای طرح را در محیط بازی میدهد و دسته ی مووینگ وش، دارای تعداد مشخصی ال ای دی میباشد که نوری پخش شده را در محیط بازی میدهد. از مووینگ های وش در اندازه و قدرت های مختلف برای نورپردازی تبلیغاتی نیز میتوان استفاده کرد و از مووینگ های بیم ، مووینگ هد و مووینگ وش در هر اندازه و قدرتی میتوان برای نورپردازی داخلی و زیبا سازی استفاده کرد. این دستگاه های ربات گونه، قابلیت برنامه ریزی با دستگاه DMX را نیز دارد.گونه ی محبوب دیگری از مووینگ ها، مووینگ های اسپایدر میباشد که با نام های اسپایدر ، فایتر ، کریزی و کاووس در بازار عرضه میگردد که همین مووینگ اسپایدر خود دارای مدلهای مختلفی میباشد مانند: اسپایدر سه بازو و اسپایدر دوبازو که هر کدام از آنها دارای مدلهای مختلف هستند.

 

 

تماس با مدیریت