مقاله

   تشخیص اسکناس تقلبی و اصل بویسله بلک لایت

   • با گسترش امکانات و پیشرفت تکنولوژی، افراد سودجو به راحتی پول تقلبی چاپ میکنند. تنها راه شناسایی پول های تقلبی از اصل دانستن فاکتورهای امنیتی آن پول است. یکی از فاکتور های امنیتی، نقوش نامرئی هستند. شما برای دیدن این نقوش نامرئی نیاز به لامپ های بلک لایت دارید. چراغ تست اسکناس با لامپ بلک لایت 4 وات و حجم کوچک همراه با گارانتی، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بدون اشغال فضای زیادی از محیط کارتان پول های اصیل را تشخیص دهید.

    دیتا پروژکتور

    • امروزه ویدئو دیتا پروژکتور در موقعیتهای مختلفی ، به کمک کاربران شتافته و با بالا بردن بهره وری آموزش ، جلسات و سمینارها نقش بسزایی در ارتقاء کیفی اینگونه گردهمایی ها داشته است .

     ذیلا به پاره ای از مصارف دیتاپروژکتور اشاره می شود : کلاس های درس از دبستان تا دانشگاه (همیشه یک تصویر گویاتر و موثرتر از هزاران واژه و کلمه میباشد . بدیهی است که آموزش برپایه تصویر می تواند

     حتی در مقاطع پایین نظام آموزشی بسیار موثر واقع شود) آموزشگاههای خصوصی و نیمه خصوصی

     اتاق جلسات و کنفرانس مدیران (که در آن انواع جلسات دمو و پرزنت انجام می گیرد) نمایشگاهها و شوروم های شرکتهای خصوصی و صنعتی (به جهت پخش فایلهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ)

     بکارگیری از دیتا پروژکتور در سالنهای همایش و آمفی تاتر سینما ها

     پرده نمایش سقفی ساده (دستی)

     • این پرده های نمایش بصورت ثابت بر روی دیوار و یا سقف نصب شده و بصورت مکانیکی باز و بسته می شوند.

      پرده نمایش سقفی کنترلی:

      • این پرده های نمایش بصورت ثابت بر روی دیوار و یا سقف نصب شده و بصوزت کنترلی باز و بسته می شوند.

       میکروفن گان و مینی گان Gun Minigun Mic

       • -میکروفون کاندانسر حرفه ای میباشد

        -دارای سیستم فیلترینگ دو مرحله ای

        -میکروفونی بدون نوییز

        -دارای اسفنج

        -مورد استفاده برای تمامی دوربین هایه دی اس ال ار

        تجهیزات

        • در تجهیز سالن کنفرانس و یا تجهیز سالن آمفی تئاتر سیستم های زیادی به کار برده می شوند.اگر بخواهیم تجهیزات را تقسیم بندی کنیم می توان گفت که تجهیزات به دو دسته سیستم های صوتی و سیستم های نورپردازی تقسیم می شوند

         میکروفن بی سیم و باسیم

         • میکروفن بی سیم با بهره گیری از باند فرکانسی ، شامل یکدستگاه رسیور و میکروفن (دستی و یا یقه ای) و یا میکروفن با سیم جهت تقویت صدای سخنران مناسب سالنهای آمفی تاتر و کلاسهای آموزشی استفاده می گردد.

          میکروفن‌های خازنی

          • اگر به دنبال وفاداری کامل به منبع صدا هستید، باید از میکروفون خازنی استفاده کنید. میکروفن‌های خازنی در مقابل میکروفون‌های دینامیک، واکنش بهتری نسبت به «سرعت» و تحرک امواج صوتی نشان می‌دهند. این سیستم مکانیکی ساده شامل یک دیافراگم نازک و کشیده شده است که در نزدیکی یک صفحه فلزی قرار گرفته است (backplate). این آرایش یک خازن ایجاد می‌کند که بار الکتریکی خود را از یک منبع خارجی دریافت می‌کند – باتری یا منبع برق اختصاصی، یا فانتوم پاور از میکسر. دیافراگم در پاسخ به تغییر فشار هوا به آرامی می‌لرزد و باعث تغییر ظرفیت خازن و تغییر ولتاژ و ایجاد سیگنال خروجی میکروفون می‌شود. میکروفون‌های خازنی در دو نوع ترانزیستوری و لامپی و در اشکال و ابعاد مختلف تولید می‌شوند – اما همه آن‌ها بر اساس این اصول کار می‌کنند. برخلاف سایر میکروفن‌ها، میکروفن خازنی به مولد برق DC و یک پیش‌تقویت کننده احتیاج دارد. میکروفن خازنی دارای معایبی است که بزرگی و حساسیت بیش از حد از آن جمله هستند. ضمناً در مقابل منابع صوتی بلند مجاور دچار واپیچیدگی خواهد شد. این میکروفن کیفیت بسیار خوبی از صدا تولید می‌کند (معمولاً ۲۰ تا ۱۸۰۰۰ هرتز) و نسبت به صداهای گذرا واکنش بسیار بالائی دارد. از میکروفن خازنی برای صدابرداری بسیار حساس استفاده می‌شود (صدابرداری در صحنه‌های متحرک و ایستا) به‌ویژه هنگامی که منبع صوتی در فاصلهٔ دور قرار دارد (به‌صورت میکروفن آویز در ارکسترهای بزرگ). از طرف دیگر می‌توان این میکروفن را به‌عنوان بوم صدا، بوم دستی، پایه‌ای و آویز نیز به‌کار گرفت. - میکروفن الکترت (Electret Capsule؛ نوع خاصی از میکروفن خازنی): این نوع میکروفن کاربرد وسیعی به عنوان میکروفن شخصی یا میکروفن مخفی دارد و دارای کفیت خوبی در صدابرداری است. این نوع نسبتاً ارزان و کوچک میکروفن دارای دیافراگم پلاستیکی است که بار الکترو استاتیک 'دایم' دارد؛ از این‌رو به ولتاژ قطبی نیاز نخواهد داشت. تقویت‌کنندهٔ کوچکی که با باتری کار می‌کند در محفظهٔ میکروفن کار گذاشته شده است. در اثر کهنه شدن و کار کردن زیاد، اشکالاتی در عملکرد این میکروفن پدید می‌آید؛ از جمله، از بین رفتن فرکانس‌های بالا، کاهش حساسی و افزایش نوفهٔ زمینه. اختلالات در این میکرون بر اثر رطوبت زیاد، بخار، حرارت و گرد و خاک سرعت بیشتری می‌گیرد.

           سیستم های نورپردازی خطی

           • چراغهای Led خطی یک سیستم مناسب جهت ایجاد جلوه های زیبای نورپردازی است. این سیستم همچنین سازگار با منابع تغذیه خورشیدی میباشد. از این سیستم ها می توان در توان های مختلف برای پروژه های داخل یا خارج ساختمان (دیوار و نما)، پل ها و معابر شهری (زیرگذر و روگذر) و اماکن تاریخی و فرهنگی استفاده کرد.

            پرده ال ای دی LED

            • این یک پرده نورانی است که در آن ال ای دی بکاربرده شده است.

             این ال ای دی ها به صدا حساس بوده و با موزیک یه حرکت در می آیند

             و تغییر رنگ و شکل

             میدهند. این پرده هفت رنگ میباشد که قابلیت برنامه ریزی را دارد

             حتی میتوان نوشته و TEXT به آن اضافه نمود.

             دارای دستگاه مجزا جهت نمایش مدلهای مختلف روشن و خاموش شدن ال ای دی ها
            تماس با مدیریت