درباره ما

✍آریا موزیک از سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است که در انجام پروژهای روزانه یا هفتگی برای ارگان هایی مثل شهرداری،دانشگاه ها و کارخانجات مشغول به فعالیت بوده است از جمله:
۱.سیستم صوتی ثابت با برند معتبر
۲.سیستم پیج
۳.سیستم های اذان گو
۴.سیستم های میز کنفرانس
۵.طراحی و اجرای پروژه های استیج ثابت و اجاره ایی
۶.اجرای پروژهای نور پردازی ثابت و اجاره ایی
۷.اجرای پروژهای هفتگی در مناسبت های مختلف از غرفه های فکری،علمی،تفریحی و بازی کودکان
۸.اجرای مدیریت پروژه هایی مثل سالروز تاسیس شرکت ها و کارخانه ها با به کار گیری برنامه های شاد.
۹.اجرای نمایش های تاتر و موزیک زنده و کمدی در اعیاد و مناسبت های مختلف
۱۰.اسپیس
۱۱.استیج
۱۲.نور پردازی
۱۳.دیوار صوت
۱۴.قرارداد با بازیگران و مجریان و شو من های معروف و تقلید صدا در مناسبتهای مختلف
۱۵.پروژه هایی برای کودکان،اجرای برنامه های مناسبتی برای مدارس و مهد کودک ها با اجرای عروسک گردانی و برنامه های شاد
اجرای پروژه با نیروهای کارآمد،فعال و متخصص با مدیریت آریا در خدمت شماست.

اجاره اکو و باند یکی از تخصصی ترین تجهیزات در ایران رنتر است که نیاز به آموزش و آشنایی مخاطبان دارد.ما در مجموعه ایران رنتر سعی داریم تا مشتریان را با تجهیزاتی که قرار است اجاره کنند بیشتر آشنا کنیم.در این پست کمی شما را با مفاهیم رایج استفاده شده در بلندگو ها آشنا میکنیم.بهتر است قبل از اجرای بلندگو ها درمورد مفاهیمی همچون ووفر،تویتر،صدای زیر و بم،بلندگو های دوراهه،سه راهه و چهار راهه بیشتر بدانید.

 

جهت صدابرداری خوب
باند بزرگ و وات های مختلف و بالا بودن سیستم برای صدابرداری خوب الزامی است باند به گونه ای باید چیده شود که کیفیت صدا به یک اندازه در همه جا وجود داشته باشد.
صداربردار حرفه ای بر اساس اندازه، موقعیت و مکان اجرا باید سیستم صوت مربوطه را قرار دهد.صدای خوب در یک زمان امکان پذیر است که:
1-صدابردار خوب
2-باند
3-میکسر
4-میکروفون
5-چیدمان باند در جای مناسب
قبل از هرکاری باید یک صدابردار خوب قبل از اجرا مکان را بازدید و بررسی کند تا بر اساس موقعیت فضا، سیستم مورد نیاز را انتخاب کند.
بخش یک-باندهای مختلف بر اساس وات ها و قدرت های مختلف طراحی و ساخته شده است.باندهای پسیو که با پاور میکسر لینک می شوند، قدرت های مختلف دارند.بر اساس نیاز های مشتری و جاهای معین از یک باند تا تعداد نامعلومی سیستم صوت استفاده می شود.
بخش دو-سیستم های حرفه ای برای کارهای حرفه ای مانند همایش، جنگ، کنسرت، سخنرانی و غیره.
نمونه ی باندهای مختلف که از باندهای حرفه ای و یا دیوار صوت ویا اره ای که مخصوص کارهای حرفه ای می باشد بهره می برد.تمامی این کارها از یک اصل پیروی می کنند:
1-مدیریت
2-صدابردار
3-اجراکنندگان
4-خدمات

بایلر در سال ۱۹۳۵ این بلک لایت را اختراع کرد، و با توجه به اطلاعات به دست آمده از دانشگاه مرکزی میزوری، بایلر در سال ۱۹۲۷ در رشته فیزیک-شیمی فارغ التحصیل شد. در سال ۱۹۳۷، او توانست مدرک دکترای خود را در دانشگاه میزوری دریافت کند و پس از آن به عنوان یک دانشمند تحقیقاتی، برای شرکت جنرال الکتریک، شروع به کار کرد. بعد از ۲ سال کار در این شرکت، بایلر به مدیر تحقیقانی در شرکت رادیوم ایالات متحده آمریکا تبدیل شد. در این شرکت، دکتر بایلر اختراعات بسیاری را در تاریخ ۳۲ ساله‌ی خود ثبت کرد.

✍در ادامه باید این مطالب را هم خدمت شما عزیزان عرض کنم که هیربد بلک لایت دارای سابقه طولانی در امر پخش و فروش محصولات بلک لایت و تولید پرژکتور در انواع مختلف و ارسال محصولات به صورت عمده در اسرع وقت به سراسر کشور میباشد و همچنین محصولات ما دارای گارانتی نیز است که همین امر مارا با دیگر شرکت ها متمایز کرده است و همینطور هیربد بلک لایت از سال 85 تا حالا در حال انجام فعالیت قانونی و دارای رضایت همگانی از مشتریان خود در سرتاسر ایران میباشد .